KONST / Litografier / Färglitografi 11922256
nr 1192 2256
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 201/460. Motivet: 35x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:14:39
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson